logo
Styrelsen 2020 - 2021

Ordförande

Björn Bergström

Bygg

073-6543804

ordforande@sjotungan.se


Vice ordförande

Lukas Sveman

Ekonomi, byggprojekt, ungdomslägenheter, ventilation

070-7899058

viceordforande@sjotungan.se


Sekreterare

Bertil Neij

Studieombud, försäkringar, avfall, däckförvaring

073-6543801

sekreterare@sjotungan.se


Ledamöter

Jessica Bolonassos

jessica.bolonassos@sjotungan.se


Hans Håkansson

Bevakning, fastighetsförvaltning

hans.hakansson@sjotungan.se


Leila Isaksson

Bastu, städning, ungdomslägenheter, gästlägenheten, bevakning

leila.isaksson@sjotungan.se


Stefan Bengtsson

IT, hemsida, info, gästlägenheten, brand

stefan@sjotungan.se


HSB-representant

Jan Stefan Dahlgren

stefan.dahlgren@hsb.se


Valberedning

Sammankallande

Victor Aronsson

v.aronsson@gmail.com

076-3400715


Gunilla Lovén

ghellgren@gmail.com

070–7671296


Revisorer

Sammankallande

Olle Wicander

076-1614772


Mattias Matti


Information

Information

info@sjotungan.se


Ungdomslägenhet

Ungdomslägenhet

ungdomslgh@sjotungan.se


Gästlägenhet

Gästlägenhet

073-6533807

uthyrning@sjotungan.se



2021-06
logo